מחוייבים לאיכות החיים
ולבריאות שלך

מחוייבים לאיכות החיים
ולבריאות שלך

פעילויות האגודה

פעילויות האגודה

אגודת הכירופרקטיקה הישראלית הינה עמותה מקצועית המאגדת בתוכה את מרבית הכירופרקטורים בישראל. האגודה מפתחת וקובעת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, מארגנת פעילויות וכנסים מקצועיים ודואגת שחבריה יספקו לקהל הרחב את רמת השירות הטובה ביותר.

כירופרקטיקה הוא תחום עוצמתי וייחודי בגישתו לבריאות הגוף והבעת פוטנציאל החיים בכל אחד מאיתנו.  השוני בכירופרקטיקה ממקצועות בריאות אחרים ו אגודת הכירופרקטיקה פועלת בכמה מישורים על מנת לקדם את מדע הכירופרקטיקה ולפתח גישה הגיונית וחיונית לבריאות הגוף. האגודה הישראלית לכירופרקטיקה התמקדה במשך שנים רבות גם בקידום חקיקה והגנה על האזרח בכדי להבטיח את חופש הבחירה בקבלת הטיפול היעיל והמקצועי ביותר. במרץ 2010 העבירה הכנסת חוק בו הוגדר הבסיס ורמת ההשכלה וההכשרה הנדרשים בכדי לעסוק בכירופרקטיקה בישראל. הכירופרקט עם 7 שנות הכשרה נושא בתואר דוקטור והינו היחיד הרשאי לעסוק בישראל במקצוע זה. חשוב לציין שכירופרקטיקה אינה סוג טיפול, או פרוצדורה. כירופרקטיקה היא מקצוע המצריך הכשרה ומיומנות ולא ניתן לאף בעל מקצוע בתחום הבריאות לעסוק בו, אלא אם הוכשר כדוקטור לכירופרקטיקה.

לשם הגנה על הציבור אנו ממליצים לקבל טיפול רק ע”י כירופרקט מוסמך, חבר האגודה הישראלית לכירופרקטיקה.

השפעתו על תפקוד הגוף והחיוניות שלו תופסים מקום של כבוד בהיותו השני בגודלו במערכת הבריאות בארה”ב. עשרות מיליוני אנשים נעזרים בכירופרקטיקה לשמירה על בריאות גופם ומיליוני משפחות בארה”ב רואות בכירופרקט רופא משפחה. טובי הספורטאים בעולם ונבחרות בכל תחומי הספורט מזהים את יכולות הכירופרקטיקה באיזון ושמירת הגוף תחת עומס ושיפור היכולות האתלטיות. גלו כיצד כירופרקטיקה יכולה לשפר את איכות חייכם.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן