מחוייבים לאיכות החיים
ולבריאות שלך

אודות האגודה הישראלית לכירופרקטיקה

אגודת הכירופרקטיקה הישראלית הינה עמותה מקצועית המאגדת בתוכה את מרבית הכירופרקטורים בישראל. האגודה מפתחת וקובעת סטנדרטים מקצועיים גבוהים, מארגנת פעילויות וכנסים מקצועיים ודואגת שחבריה יספקו לקהל הרחב את רמת השירות הטובה ביותר.
עשרות מיליוני אנשים נעזרים בכירופרקטיקה לשמירה על בריאות גופם ומיליוני משפחות בארה”ב מכירות ומוקירות את יתרונותיו של הכירופרקט בכל הנוגע למערכת השריר והשלד בפרט והבריאות בכלל. טובי הספורטאים בעולם ונבחרות בכל תחומי הספורט מזהים את יכולות הכירופרקטיקה באיזון ושמירת הגוף תחת עומס ושיפור היכולות האתלטיות.
גלו כיצד כירופרקטיקה יכולה לשפר את איכות חייכם.

אגודת הכירופרקטיקה פועלת בכמה מישורים על מנת לקדם את מדע הכירופרקטיקה ולפתח גישה הגיונית וחיונית לבריאות הגוף.
האגודה הישראלית לכירופרקטיקה התמקדה במשך שנים רבות גם בקידום חקיקה והגנה על האזרח בכדי להבטיח את חופש הבחירה בקבלת הטיפול היעיל והמקצועי ביותר.
במרץ 2010 העבירה הכנסת חוק בו הוגדר הבסיס ורמת ההשכלה וההכשרה הנדרשים בכדי לעסוק בכירופרקטיקה בישראל.

הכירופרקט עם 6 שנות הכשרה הנושא בתואר דוקטור הינו היחיד הרשאי לעסוק בישראל במקצוע זה. חשוב לציין שכירופרקטיקה אינה סוג טיפול, או פרוצדורה. כירופרקטיקה היא מקצוע המצריך הכשרה ומיומנות ולא ניתן לאף בעל מקצוע בתחום הבריאות לעסוק בו, אלא אם הוכשר כדוקטור לכירופרקטיקה.

באתר תוכלו ללמוד ולהבין את העוצמה והייחודיות בגישת הכירופרקטיקה לבריאות הגוף והבעת פוטנציאל החיים בכל אחד וכן ללמוד על השוני בכירופרקטיקה ממקצועות בריאות אחרים והשפעתו על תפקוד הגוף וחיוניתו. כמו כן, באתר תוכלו למצוא כירופרקט באזור מגוריכם, להכירו בדף הפרטי שלו וליצור עימו קשר.

לשם הגנה על הציבור אנו מבקשים לקבל טיפול רק אצל כירופרקט מוסמך, המחזיק בתעודת ד”ר לכירופרקטיקה או מאסטר בכירופרקטיקה בין אם הוא חבר האגודה הישראלית לכירופרקטיקה אם לאו..

לקריאה על ההיסטוריה של האגודה הישראלית לכירופרקטיקה

Scroll to Top
דילוג לתוכן