מחוייבים לאיכות החיים
ולבריאות שלך

ספורטאים ומפורסמים מדברים על כירופרקטיקה

לאנשים מפורסמים אלה יש את כל היכולות לבחור כל ענף בריאותי לתחזק את גופם ולשמור על בריאותם. עם זאת הם בחרו בכירופרקטיקה כאפיק לשמירת כושרם ובריאותם. למעלה משלושים מיליון אמריקאים עושים את אותה בחירה.

ארנולד שוורצנאגר – “אתם הכירופרקטורים באמת מחוללי ניסים…” ד”ר פרנקו קולומבו מרים משקולות מקצועי הוא הכירופרקט של משפחת שוורצנאגר. “אני מבקר את פרנקו באופן קבוע. כשיש לי פגיעות אתלטיות, הוא תמיד עוזר לי.”

דן אובריאן – זוכה מדליית זהב בדקטלון. “בזכות כירופרקטיקה זכיתי במדליית הזהב.”

מל גיבסון – “בסצנות הקשות המצולמות שוב ושוב הכול מתחיל לכאוב כל הזמן. ביקשתי מכירופרקט להיות נוכח בצילומים של הפטריוט כיוון שהם יכולים לחבר אותך חזרה תוך 15 דקות. הוא היה טס מלוס אנג’לס לדרום קרוליינה ועובד על הצוות כולו. אנשי הפעלולים אהבו את זה במיוחד.”

לס ארמסטרונג – רוכב אופניים ואלוף הטור דה פראנס. אחרי הזכייה לס אמר שהוא לא היה יכול לעשות זאת ללא העזרה של ד”ר ג’ף ספנסר, הכירופרקט שלו.

ג’ו מונטנה – “כירופרקטיקה עובדת עבורי.” שחקן פוטבול שהוביל את קבוצתו לארבע זכיות בסופר בול. שלוש פעמים MVP של הסופר בול ושחקן השנה ב 1990 הסכים להיות דובר עבור הכירופרקטיקה במדינת קליפורניה.

טייגר וודס – אחד משחקני הגולף הטובים בעולם ונמצא בצמרת ספוט זה הרבה שנים. טייגר וודס מגיע לכל תחרות עם הכירופרקט הצמוד שלו.

כירופרקטיקה מטפלת בהרבה אתלטים וביניהם

מרק מקגואייר – בייסבול

ג’רלד ווילקינס –  כדורסל – “לא ידעתי כמה אני יכול להשתפר עד שהתחלתי לראות כירופרקט. מאז שהתחלתי בטיפולי כירופרקטיקה השתפרתי בכמה דרגות מבחינה מנטאלית ופיזית.”

כדור סל – מייקל ג’ורדן, צ’ארלס בארקלי, רוברט פאריש, סקוטי פיפן

איוונדר הוליפילד – מתאגרף

פוטבול אמריקאי –  אטלנטה פלקונס , סאן פרנסיסקו 49 , דאלאס קאובויס , דנבר ברונקוס

פרד פנק – מקצוען גולף “אני באמת מאמין שכירופרקטיקה שיפרה את המשחק שלי.”

התעמלות קרקע – מארי לו ראטון, אולגה קורבוט

ג’ו גרין – אתלט, קפיצה לרוחק, דונובן ביילי – רץ 100 מ’, אלברטו חואנטורנה – רץ 400, 800 מ’

ברוס ג’נר – דקטלון, דוייט סטונס – קפיצה לגובה

גם בעולם הבידור

דויד דוקובני (תיקים באפילה), סילבסטר סטלון, רובין ויליאמס, דנזל וושינגטון, וויטני יוסטון, קים בסינגר, ריצ’רד גיר, וופי גולדברג, טד דנסן, דמי מור, סטיבן סיגל, שר, ג’רי סיינפלד,  קלינט איסטווד, לינדה המילטון, דולף לנדגרן, ליזה מינלי, שירלי מקליין, ואן הלן, מדונה, קני לוגינס, הנשרים – להקה, פיטר פרמפטון – זמר

Scroll to Top
דילוג לתוכן